3 Kasım Cumartesi 14:00-17:00

Yaratıcı Yazı Etkinliği: Keyifle Okuyorum Özenle Yazıyorum

Tülin Kozikoğlu

Atölye

Daha çok okumak, daha çok yazmak isteyen çocuklar için tasarlanan bu yaratıcı yazı programıyla okumayı ve yazmayı oyuna dönüştürüyoruz. Okumayı ödev olmaktan çıkaracakları, yazıyla kendilerini ifade edebilme yetisini kazanacakları bu atölye çalışmasında çocuklarımız yazıyla tanışırken yaratıcı olmanın, okumanın ve yazmanın büyüsüne kapılacaklar.

Tülin Kozikoğlu: Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun. ABD’de Duquesne Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Bilgi Üniversitesi’nde Çocuk İçin Yazmak sertifika programını tamamladığı 2006’dan beri çocuk edebiyatıyla ilgili. Yayımlanmış 24 kitabı var. Kitapları birçok dile çevrildi. University of Pittsburgh'dan aldığı eğitim paralelinde ilkokul öğrencileri için yaratıcı yazı atölyeleri düzenliyor. İlkokul öğretmenlerine “Çocuklara Yaratıcı Yazı Nasıl Öğretilir” başlıklı eğitimi veriyor.

3.-6. sınıflara devam eden çocuklar için düzenlenen bu atölyemizin katılım ücreti 200 TL'dir. Burslu katılım talebi olan aileler lütfen bizi arayın.

Lütfen önceden kaydolunuz.


Öğrenci
Mezun
Evet
Hayır